The View Appartments
| Wi-Fi WiFi | Sportactiviteiten Duiken Snorkelen | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
The View Appartments Willemstad hebben uitzicht over de zee en liggen op 5 minuten wandelafstand van Otrobanda. Dit gastvrije appartement in Willemstad biedt een eersteklas ligging, het is binnen 3 km van het Fort Nassau en op een klein stukje lopen van de Handelskade.
Dit appartement is op een steenworp afstand van het Kura Hulanda Museum te vinden. The View Appartments zijn ook op 9 minuten wandelafstand van Willemstad gesitueerd. Deze gastvrije accommodatie bevindt zich binnen het bereik van Brionplein.
Deze accommodatie heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort.
Curacao ligt op 5 km afstand en bushalte 6A - Caracasbaai is binnen 650 meter verwijderd van dit appartement. Gasten van het appartement kunnen hun fitnessdoelen bereiken door deel te nemen aan snorkelen. The View Appartments hebben onder andere een terras.
- Locale bezienswaardigheiden
- Blues1755 km
- Boulevard Marketplace2803 km
- Princess Casino4209 km
- Landhuis de Goede Hoop1980 km
- Twin Divers Curacao3825 km
- Atlantis Diving2909 km
- The Dive Bus3865 km
- Baoase Personal Health Club2998 km
- Luchthavens
- Curacao Luchthaven12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Geldwisselkantoor
- ATM/Geldautomaat
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Duiken
- Snorkelen
Diensten
- Huishouding
- Autoverhuur
- Tours/Ticketservice
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van The View Appartments.
Willemstad en Otrobanda behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van The View Appartments. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf dit gastvrije The View Appartments in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van dit gastvrije The View Appartments naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om The View Appartments te boeken?
De prijs van het boeken van The View Appartments is $99.